W dniu 23.10.2019r. o godz.9.00 na stadionie miejskim w Leżajsku został rozegrany powiatowy finał Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej w kategorii U-12 i U-10 ! Kategoria U-12 została podzielona na dwie grupy i grała mecze 2x10 min. Turniej odbywał się równocześnie na trzech boiskach. W kategorii U-12 udział wzięło 8 drużyn w tym drużyna SP Hucisko pod opieką pani Doroty Siuzdak.

Wyniki:

SP Hucisko- Grodziszczanka II 9-1

SP Hucisko -ZSP 2 Leżajsk 1-3

SP Hucisko -ZS Wierzawice 2-2

Drużyna SP Hucisko zajęła trzecie miejsce w kategorii U-12, która w rzutach karnych pokonała ekipę Francesco Jelna.  

 

Biegi

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Szkoła Podstawowa w Hucisku zorganizowała marszobieg dla dzieci i rodziców, który odbył się  30.09.2019 r. (poniedziałęk) o godzinie 12.00. Trasa marszobiegu wynosiła około 1,5 km i biegła po drogach naszej miejscowości. Uczestników obowiązywał strój sportowy. Dziękujemy za udział!

 

Biegi

    W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Szkoła Podstawowa w Hucisku zaprasza na marszobieg dla dzieci i rodziców, który odbędzie  się  28.09.2018 r (piątek) o godzinie 12.00. Trasa marszobiegu wynosi około 2 km. Uczestników obowiązuje strój sportowy.                      
Dziękujemy za udział!
log MISTZnalezione obrazy dla zapytania biegacz
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Szkoła Podstawowa w Hucisku zorganizowała marszobieg dla dzieci i rodziców, który odbył się  28.09.2017 r. (czwartek) o godzinie 12.00. Trasa marszobiegu wynosiła około 1,5 km i biegła po drogach naszej miejscowości. Uczestników obowiązywał strój sportowy. Dziękujemy za udział!

Na boisku szkolnym naszej szkoły 30 maja 2017 r.  odbył się turniej piłki nożnej klas III i młodsi w ramach prgramu  „W zdrowym ciele zdrowy duch - nie palę, nie piję a świetnie żyje.” zadanie z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom spolecznych współfinansowane ze środków gminy leżajsk. W turnieju wzięły udział cztery szkoły SP Dębno, ZS Brzóza Królewska, ZS Wierzawice oraz SP Hucisko a zorganizowany został przez OSP HUCISKO – GMINA LEŻAJSK i Szkołę Podstawową w Hucisku.