Informacje Dyrektora

zarz4_fb6bc.jpg

Załączniki:

Procedura_bezpieczeństwa_w_Gminie_Leżajsk-pdf                      DOCX

Załącznik_nr_1_Oświadczenie_rodzica-pdf                                  DOCX

Załącznik_nr_2

Załącznik_nr_3 

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. 

Link do filmu: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

INFORMACJA

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Hucisku ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego dzieci w wieku 3-6 lat  oraz do  klasy I na rok szkolny 2020/2021.

Zapisy prowadzone są od 3 marca 2020 roku do 31 marca 2020 roku  telefonicznie.

502 112 485

603 864 735

 

informacje dyrektor Szkoły Elżbiety Żak

 

 

 

 

 


 Zalączniki:

Informacja

Zarządzenie Wójta Gminy Leżajsk

 

INFORMACJA

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Hucisku ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego dzieci w wieku 3-6 lat  oraz do  klasy I na rok szkolny 2020/2021.

Zapisy prowadzone są od 3 marca 2020 roku do 31 marca 2020 roku  w sekretariacie szkoły.


 Zalączniki:

Informacja

Zarządzenie Wójta Gminy Leżajsk

 

INFORMACJA
Spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci dotyczące bezpieczeństwa podczas rozbudowy szkoły odbędzie się 18 października 2018 r. (czwartek) o godzinie 16.30

   Wczoraj przedszkolaki oraz młodsi uczniowie naszej szkoły zwiedzali Fabrykę Czekolady. Dzieci poznały niezwykłe miejsce wytwarzania ulubionego na całym świecie, ulubionego nie tylko przez dzieci ale i dorosłych, pysznego przysmaku Uczniowie brali udział  w warsztatach, podczas których przedstawiono historię powstania czekolady. Każdy miał możliwość degustacji trzech rodzajów czekolady. Następnie dzieci samodzielnie odlewały swoją czekoladową tabliczkę oraz ją ozdabiały Samodzielnie malowały rysunki czekoladą z rękawa cukierniczego. Za wzorową postawę nagrodzono każde dziecko dyplomem. Kiedy czekoladowe prace dzieci chłodziły się w lodówkach nastał czas swobodnej zabawy w Sali Zabaw. Można było do woli hasać po „ Małpim gaju”. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe z mnóstwem wrażeń. To był następny udany dzień w tym roku szkolnym.