lancuch d628e

Stowarzyszenie Pro Salute zaprasza do udziału w V Edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Łańcuch Dobra.

         Celem akcji jest edukacja społeczeństwa na temat dystrofii mięśniowej Duchenne’a (DMD), zwrócenie uwagi i uwrażliwienie społeczeństwa na to, że żyją wśród nas osoby z dystrofią mięśniową, wsparcie dzieci z DMD i pokazanie im, że nie są osamotnione w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, wierzą w nich i chcą im pomóc w walce z chorobą oraz ewentualne pozyskanie funduszy na terapię i rehabilitację dzieci z DMD.

         Wyzwaniem, które przed nami stoi, jest wspólne stworzenie możliwie najdłuższego łańcucha choinkowego z papieru.

Zachęcamy wszystkie klasy i grupy przedszkolne do podjęcia tego wysiłku i zaangażowanie się w akcję na zajęciach przedszkolnych, godzinach wychowawczych i w czasie wolnym.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna