W dniu 3 października 2022 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia. Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.  Pani Dyrektor Elżbieta Żak poprzez dotknięcie, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia. Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne upominki ufundowane przez Dyrektora Szkoły, Wójta Gminy Leżajsk oraz rodziców. To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy wielu sukcesów w trakcie nauki w murach naszej szkoły.

Justyna Kiełbowicz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna