W dniu 30.09.2022r. uczniowie klas: I, II, III, IV oraz VI wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do Leżajska. Celem wyjazdu było Sanktuarium oo. Bernardynów oraz sztuka teatralna Teatru Maska pt.: O mniejszych Braciszkach Św. Franciszka wystawiona w Franciszkańskim Ośrodku Kultury. Spektakl przygotowany został z myślą o najmłodszych widzach. To urocza, bajkowa i pełna humoru opowieść, w której Święty Franciszek – kiedy jeszcze nie był świętym, lecz po prostu zwykłym Franciszkiem – wybrał się w wędrówkę po świecie.

Podczas swojej podróży przeżył mnóstwo niezwykłych przygód.
Po emocjach teatralnych uczestnicy wycieczki udali się na smaczną pizzę. Mimo  deszczowej pogody, wszystkim dopisywały humory, uczniowie do Huciska wrócili zadowoleni i pełni nowych wrażeń.

fok2w
fok2w
img_0402fok
img_0402fok

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna