W dniu 10 czerwca 2022 r. uczniowie klas I – III mieli możliwość obejrzenia baśni ,,Królowa Śniegu” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Spektakl wystawiano na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Nowej Sarzynie. Baśń o Królowej Śniegu jest jednym z najpiękniejszych utworów. Spektakl bardzo spodobał się dzieciom, świadczyły o tym nastroje jakie towarzyszyły im podczas przedstawienia i po jego zakończeniu. Scenografia była piękna, a aktorzy wzorowo odegrali swoje role. Dużo frajdę sprawiło uczniom spotkanie z aktorką i możliwość zrobienia zdjęć. Dzieci i wychowawcy klas I-III serdecznie dziękują Pani Dorocie Banaś i Pani Justynie Turczyn za pomoc w organizacji wyjazdu.


Renata Juśko, Justyna Kiełbowicz

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna