Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas.Czekamy na nie cały rok i staramy się jak najlepiej do nich przygotować .To czas kiedy pragniemy być razem , wspólnie przeżywać radość.

Uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięły udział w akcji organizowanej przez MInisterstwo Edukacji Narodowej "Razem na Święta".Samodzielnie wykonali kartki z życzeniami dla seniorów , którzy mieszkają tuż obok nas.
Wszystkim obdarowanym życzymy,aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w spokoju ,w rodzinnej atmosferze pełnej ciepła , zrozumienia oraz radości.Życzymy również abyście w cieniu pięknej choinki i wspólnie z najbliższymi mogli dzielić się opłatkiem i śpiewać kolędy.
                                             życzą:
                                         Dyrektor , nauczyciele , uczniowie i pracownicy szkoły.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna