Dnia 6 grudnia uczniowie klas I- III wraz z wychowawcami udali się  do Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku na film pt. "Nasze magiczne Encanto";.  Bajka ta opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją. Film bardzo podobał się uczniom. Po seansie poszliśmy się do restauracji „Poczekalnia” na ciepłą herbatkę i pyszną pizzę. Po dniu pełnym wrażeń, zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu. To był wspaniały mikołajowy wyjazd.
Justyna Kiełbowicz