W piątek, 1 października 2021 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia. W tym roku, ze względu na pandemię, uroczystość odbyła się bez udziału rodziców.
Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. 
Pani Dyrektor Elżbieta Żak poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne upominki ufundowane przez Wójta Gminy Leżajsk, rodziców dyrekcję i wychowawcę klasy I.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy wielu sukcesów w trakcie nauki w murach naszej szkoły.

Justyna Kiełbowicz

 

1_3
1_3
2_2
2_2
3_1
3_1

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna