Dnia 16.12.2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym Chocim. Potęga husarii to projekt edukacyjny, który realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej. Uczniowie zostali wprowadzeni poprzez zajęcia z animatorami do gry planszowe  upamiętniającej 400 rocznicę wiktorii Chocimskiej.

W ramach projektu została zaprojektowana i wydana gra planszowa, nasza szkoła otrzymała egzemplarz w celu kształcenia historycznego i patriotycznego. którą nasi uczniowie wykorzystają podczas rozgrywek w szkole. Opiekunem projektu jest pan Grzegorz Wasiuta.

Projekt "Chocim. Potęga husarii - projekt edukacyjny w Roku Hetmana Stanisława Żółkiewskiego" realizowany przez stowarzyszenie Pospolite Ruszenie Szlachty Ziemi Krakowskiej dzięki współfinansowaniu ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

phocagallery view=category|categoryid=141|limitstart=0|limitcount=0}

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna