Dnia 5 marca 2020 roku odbyło się ognisko dla uczniów zorganizowane przez myśliwego Pana Mieczysława Zygmunta- mieszkańca Huciska, w podziękowaniu za zbiórkę karmy dla zwierząt leśnych. Wielką atrakcją dla dzieci był przejazd do lasu traktorem z przyczepą, która służy do wożenia myśliwych podczas polowań.  Na miejscu paliło się już ognisko. W pobliskiej altanie uwagę dzieci przykuły różnego rodzaju trofea w postaci skór zwierząt, poroży jak również wypchanych zwierząt i ptaków.  Podczas tego interesującego spotkania uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca myśliwych oraz zjedli pyszne kiełbaski. Był też czas na gry i zabawy. Pogoda była piękna. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w zorganizowaniu tego spotkania i ogniska a szczególnie dziękujemy myśliwemu panu Mieczysławowi Zygmunt i jego rodzinie, panu myśliwemu Ryszardowi Markockiemu z Koła Łowieckiego"Polana" oraz panu Franciszkowi Barańskiemu.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna