Dnia 10 grudnia 2019 r. uczniowie klas I- III wraz z wychowawcami udali się  do Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku na spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Główny bohater opowiadania Ebenezer Scrooge  to stary i skąpy człowiek, który nie chciał świętować Bożego Narodzenia. Jednak po wizycie ducha zmarłego przyjaciela Marleya i trzech kolejnych duchów zaczął analizować swoje postępowanie i zmienił się. Scrooge przeistoczył się w człowieka hojnego, życzliwego i służącego pomocą innym. Niezwykła Bożonarodzeniowa baśń, na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa, przypomniała wszystkim o tym, że nigdy nie jest za późno na dobroć. Wiarygodna gra aktorów, barwna scenografia, piękne kostiumy i odpowiednia muzyka sprawiły, że wszyscy widzowie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli spektakl.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna