W dniu 23.10.2019r. o godz.9.00 na stadionie miejskim w Leżajsku został rozegrany powiatowy finał Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej w kategorii U-12 i U-10 ! Kategoria U-12 została podzielona na dwie grupy i grała mecze 2x10 min. Turniej odbywał się równocześnie na trzech boiskach. W kategorii U-12 udział wzięło 8 drużyn w tym drużyna SP Hucisko pod opieką pani Doroty Siuzdak.

Wyniki:

SP Hucisko- Grodziszczanka II 9-1

SP Hucisko -ZSP 2 Leżajsk 1-3

SP Hucisko -ZS Wierzawice 2-2

Drużyna SP Hucisko zajęła trzecie miejsce w kategorii U-12, która w rzutach karnych pokonała ekipę Francesco Jelna.  

Otwarcia turnieju dokonali wójt gminy Kuryłówka Agnieszka Wyszyńska oraz burmistrz miasta Leżajska Ireneusz Stefański, natomiast nagrody wręczali wójt gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko oraz dyrektor MOSiR Leżajsk Wojciech Surma. Każdy z uczestników turnieju dostał pamiątkowy medal i dyplom, a zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami i piłkami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Niźnik z SP Hucisko.