W dniu 12 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Rzeszowa , do kina Helios. Najpierw przejście od autobusu do Galerii Rzeszów, następnie kolejna atrakcja ruchome schody. Wreszcie dotarliśmy do kina. Uczniowie mieli możliwość kupienia popcornu, napojów i zajęliśmy miejsca na sali. Z niezwykłym zainteresowaniem oglądaliśmy film  ,,Dora i Miasto Złota”. Dorę znają i kochają dzieciaki na całym świecie. Nic dziwnego jej przygodami żyje cały świat. Dora spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami tajemnicę dżungli. Nic nie mogło przygotować jej na najbardziej ekstremalną przygodę – liceum. Dziewczynka bardzo łatwo wpada w kłopoty. Tak jest i tym razem. Wspólnie z poznanymi niedawno przyjaciółmi udaje się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję. Opowieść mówiła o tym, że warto podążać za marzeniami i nigdy nie należy się poddawać. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły akcję filmu, był czas na zastanowienie się nad tym, co w życiu jest najważniejsze. I tak po porcji cudownych przeżyć,wróciliśmy do naszych codziennych spraw.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna