W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem  dzieci 11 września 2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Policjant przypomniał uczniom zasady bezpieczeństwa jakie należy zachowywać w drodze do i ze szkoły- czyli jak należy poruszać się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Funkcjonariusz  zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi. Podczas spotkania odbyło się również, wręczenie dyplomów uczniom biorącym udział w policyjnym konkursie literackim pt. „Rymowanka- Zachęcanka”.

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna