30 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Impreza podzielona została na trzy części. Przedszkolaki bawiły się od rana w swojej sali. Dzieci z klas I-III w godzinach przedpołudniowych. Natomiast najstarsi uczniowie klas IV-VIII mieli dyskotekę od 17.00 do 21.00

Młodsze dzieci bawiły się od 8.00 do 11.30. Sala gimnastyczna została pięknie udekorowana na tą uroczystość. Odbywały się tu tańce, konkursy i liczne zabawy. Wszyscy podziwiali  Kingę Mędrek, która najdłużej i najpiękniej kręciła hula-hop. Niektórzy uczniowie przygotowali ciekawe kostiumy. Chłopcy najchętniej przebierali się za żołnierzy natomiast dziewczynki za księżniczki i kotki.

Starsi uczniowie zaczęli się bawić o 17.00. Dyskoteka z najnowszymi przebojami  zachęcała do tańca. Niektórzy  popisywali się swoimi umiejętnościami śpiewania-karaoke i tanecznymi. Był też czas na towarzyskie rozmowy podczas posiłku przygotowanego przez rodziców. Jak co roku zabawa była bardzo udana, wszyscy bawili się wyśmienicie.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
12
12
13
13

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna