29 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa.  Od  godziny 15.30 – 17.30 bawili się uczniowie z klas najmłodszych: I – III.  Najpierw były wróżby, które wprowadziły dzieci w świat magiczny i pobudziły wyobraźnię.  Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. Później dzieci bawiły się przy wesołej i skocznej muzyce. W przerwie uczniowie udali się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców.                                                                                                    

Natomiast od godz. 17.30 – 21.00 bawili się starsi uczniowie z klas IV – VIII. Mieli dyskotekę z najnowszymi przebojami muzycznymi oraz poczęstunek.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna