Wczoraj przedszkolaki oraz młodsi uczniowie naszej szkoły zwiedzali Fabrykę Czekolady. Dzieci poznały niezwykłe miejsce wytwarzania ulubionego na całym świecie, ulubionego nie tylko przez dzieci ale i dorosłych, pysznego przysmaku Uczniowie brali udział  w warsztatach, podczas których przedstawiono historię powstania czekolady. Każdy miał możliwość degustacji trzech rodzajów czekolady. Następnie dzieci samodzielnie odlewały swoją czekoladową tabliczkę oraz ją ozdabiały Samodzielnie malowały rysunki czekoladą z rękawa cukierniczego. Za wzorową postawę nagrodzono każde dziecko dyplomem. Kiedy czekoladowe prace dzieci chłodziły się w lodówkach nastał czas swobodnej zabawy w Sali Zabaw. Można było do woli hasać po „ Małpim gaju”. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe z mnóstwem wrażeń. To był następny udany dzień w tym roku szkolnym.