Dzień Dziecka to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci. W naszej szkole ten właśnie dzień miał sportowy charakter. Na początku uczennice przedstawiały układy taneczne do znanym wszystkim melodii. Następnie były rozgrywki w piłkę nożną. W czasie gry panowała atmosfera radości, a wszyscy starali się jak najlepiej dopingować zawodników. Pogoda nam dopisała i bawiliśmy się świetnie. Nagrodą w rozgrywkach były medale dla uczestników i nagrody dla wszystkich. W przerwach dzieci mogły zjeść kiełbaskę z grilla. Był czas na zabawę rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Później miały miejsce pokazy z biologii i chemii, które szczególnie zainteresowały, uczniów. Najmłodsi biegali za ogromnymi bańkami i przy tym bawili się cudownie. Na zakończenie były lody i w fantastycznych nastrojach rozstaliśmy się.

Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-01
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-02
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-03
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-04
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-05
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-06
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-07
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-08
Dzien_dziecka-0...
Dzien_dziecka-09
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-10
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-11
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-12
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-13
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-14
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-15
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-16
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-17
Dzien_dziecka-1...
Dzien_dziecka-18

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna