Justyna Zagaja uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Hucisku zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie historycznym A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w larach 1918-1922 (kategoria plastyczna- projekt znaczka pocztowego), pod honorowym patronatem Haliny Szydełko Posła na Sejm RP, Ewy Leniart Wojewody Podkarpackiego oraz Małgorzaty Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce 26 maja 2018r. podczas konferencji Polska jest wolna to jest moja matka ta ziemia 1918-2018.
Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów.
Justyna Kiełbowicz

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna