Karnawał to czas  balów, zabaw i dyskotek. To czas radości, którą wyrażamy poprzez wesołą zabawę i niezwykłe chwile spędzane w gronie kolegów i koleżanek. W naszej szkole to właśnie 24 stycznia pozostanie w naszej pamięci na długo. W tym dniu odbyła się zabawa choinkowa, w której brali udział uczniowie klas IV – VII. Kilka godzin minęło bardzo szybko. Tańce, rozmowy i zabawy sprawiły, że mogliśmy wyrazić radość z tego, że jesteśmy razem i wspólnie się bawimy. Każda klasa przygotowała się bardzo starannie do tego dnia. Rodzice zadbali o poczęstunek, a my wszyscy o stworzenie właściwej atmosfery. Uczniowie próbowali swoich sił w śpiewaniu, było karaoke, zabawa z krzesełkami i wspólne tańczenie. Trudno było się rozstać. Zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do naszych domów. 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna