Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Konkursie!!! Wszystkim, uczniom niebywale zdolnym Autorom tych pięknych, niepowtarzalnych i wzbudzających zachwyt Szopek oraz kartek. Było nam bardzo trudno wybrać najpiękniejsze prace, bo każda z nich jest wyjątkowa i zachwycająca. Widzimy, jak wiele pracy zostało włożone w ich powstanie. Po burzliwych obradach, zdecydowaliśmy nagrodzić wszystkie prace konkursowe.

Dziękujemy naszym sponsorom: LOKALNEJ GRUPIE DZIAŁANIA STOWARZYSZENIE „REGION SANU I TRZEBOŚNICY”, panu Jurkowi Paulowi posłowi na sejm RP, Gminie Leżajsk, Spółce Stare Miasto- Park, panu Wojciechowi Lorysiowi- radnemu wsi Hucisko.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna