Uczniowie naszej szkoły w dniu 7 grudnia uczestniczyli w wyjeździe do Rzeszowa, do kina Helios. Mogliśmy obejrzeć najnowszy film twórców ,,Gdzie jest Dory?” i ,,W głowie się nie mieści” pod tytułem ,,Coco”. Film zawierał te wszystkie elementy, których oczekiwaliśmy jako widzowie: wielkie marzenia, rodzinna tajemnica i mnóstwo ciepłego humoru. Głównym bohaterem był mały Miguel, którego fascynowała gra na gitarze. Niestety jego planów nie pochwalała rodzina.

Chłopiec wbrew rodzinnemu zakazowi w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej krainy, gdzie odkrywa historię swojej rodziny. Opowieść mówiła o tym, że warto podążać za marzeniami i nigdy nie należy się poddawać. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły akcję filmu, był czas nie tylko na śmiech w trakcie seansu, ale też zastanowienie się nad tym, co w życiu jest najważniejsze. Po seansie mogliśmy podziwiać świąteczny wystrój Galerii Rzeszów, zajrzeć do księgarni czy zjeść coś słodkiego. Z uśmiechem na ustach i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna