Pojawienie się Świętego Mikołaj jest chyba najbardziej wyczekiwanym momentem w ciągu całego roku – i to nie tylko przez najmłodszych. W dniu 6 grudnia ten Święty odwiedza wszystkie grzeczne dzieci i przynosi im cały worek radości. Przedszkolaki na Mikołaja czekały w Muzeum Ziemi Leżajskiej. Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyły gry, zabawy, tańce prowadzone przez pomocników Świętego Mikołaja, a nawet występy iluzjonisty.  Kolejną niespodzianką dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas młodszych (kl. I, II) było MIKOŁAJOWE CZYTANIE. Dokładnie 6 grudnia pomocnice Świętego Mikołaja czytały bajki, prowadziły gry i zabawy plastyczne. Teraz znów cały rok czekamy na przyjście tego świętego i znów cały rok musimy być grzeczni......

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna