Z tej to okazji został  przygotowany program artystyczny, na początku którego Radny wsi Hucisko Wojciech Loryś   powitał bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych a Pani Dyrektor naszej szkoły w imieniu swoim oraz uczniów zaprosiła na występy dzieci. Zarówno ci najmłodsi jak i ci najstarsi dedykowali piosenki, pokazy taneczne  swoim ukochanym Rodzicom i zaproszonym gościom . 

 Można było skosztować kiełbaskę z grilla,  ciasta, przeróżne słodkości, napoje oraz inne przekąski. Rodzice wraz z dziećmi mogli spróbować swoich sił w konkursach zorganizowanych z tej okazji jak również skorzystać z trampoliny, zjeżdżalni oraz zobaczyć pokazy strażackie. Wszyscy miło spędzili czas. 

Czas pikniku umilała  muzyka płynąca ze szkolnego sprzętu. Tak fantastycznej, rodzinnej atmosferze towarzyszyły nie tylko śmiechy i dobry humor, ale także piękna pogoda.
Tego typu imprezy pokazują, jak radośnie, pięknie, a do tego rodzinnie można spędzać czas, a piknik jest dniem spotkań wszystkich ze wszystkimi.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna