Po obiedzie udaliśmy się do Polańczyka. Na plaży sprawdziliśmy jak zimna jest woda w jeziorze, był też czas na kupienie pamiątek. Po południu zakwaterowaliśmy się w domkach, które wszystkim bardzo się podobały. Do naszej dyspozycji był plac zabaw z trampoliną. Wieczorem piekliśmy kiełbaski i poznawaliśmy najbliższą okolicę. Drugi dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania zapory na Solinie. Dowiedzieliśmy się dużo o powstaniu i działaniu zapory. Następnie płynęliśmy statkiem po Jeziorze Solińskim. Była możliwość podziwiania ogromnego obszaru tego jeziora. Na górnym pokładzie opalaliśmy się i podziwialiśmy piękno otaczającej przyrody. Na obiad jedliśmy pyszną pizzę, a po zabawach w wodzie z okazji Dnia Dziecka zajadaliśmy się lodami. Pogoda była wprost wymarzona aż żal było wyjeżdżać. Jednak musieliśmy wracać. Z głowami pełnymi wrażeń i przeżyć wróciliśmy do domu. Jeszcze długo w naszych rozmowach będzie wracał temat wielkiej wyprawy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna