Na boisku szkolnym naszej szkoły 30 maja 2017 r.  odbył się turniej piłki nożnej klas III i młodsi w ramach prgramu  „W zdrowym ciele zdrowy duch - nie palę, nie piję a świetnie żyje.” zadanie z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom spolecznych współfinansowane ze środków gminy leżajsk. W turnieju wzięły udział cztery szkoły SP Dębno, ZS Brzóza Królewska, ZS Wierzawice oraz SP Hucisko a zorganizowany został przez OSP HUCISKO – GMINA LEŻAJSK i Szkołę Podstawową w Hucisku.

Po rozegraniu meczów systemem każdy z każdym najlepsza okazała się drużyna ZS Brzózy Królewskiej – odniosła 3 zwycięstwa po 3:0, która zdobyła puchar a Adam Grabarz ze ZS Brzóza Królewska został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!,

Nasza reprezentacja była bardzo gościnna i zajęła w nim IV miejsce przed nami na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z SP Dębno a trzecim miejscu ZS Wierzawice.

W ramach turnieju organizatorzy zapewnili uczestniczkom i uczniom z okazji dnia dziecka napoje, kiełbaski z grilla oraz darmowe lody, które ufundowali sponsorzy.