W środę 26 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Hucisku wzięli udział w spotkaniu z Jaśkiem Melą w ramach trwającego Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej. Spotkanie miało miejsce we Franciszkańskim Ośrodku Kultury. Jasiek Mela to postać niezwykła, pomimo swojej niepełnosprawności brał udział w zdobywaniu Biegunów, wyprawach na najwyższe szczyty gór. Obecnie działa w fundacji ,,Poza horyzonty”, która wspiera osoby niepełnosprawne. W czasie spotkania nasz bohater mówił o przezwyciężaniu własnych słabości, o Bogu obecnym w jego życiu. Warto mieć marzenia i spełniać je, to główny przekaz tego spotkania. Po spotkaniu młodzież miała możliwość zadawania pytań. Na koniec był czas na autografy i zdjęcia.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna