Czas Bożego Narodzenia, to niezwykły czas w roku. Jesteśmy wobec siebie bardziej życzliwi niż kiedykolwiek, a słowa miłość i szacunek jakby nabierają swej mocy. Składamy sobie życzenia, bezinteresownie obdarowujemy prezentami.

W wigilię Trzech Króli uczniowie naszej szkoły odwiedzili  z kolędą uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy w Sarzynie oraz Jelnej. W repertuarze młodych kolędników znalazły się zarówno znane wszystkim kolędy, takie jak „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem” ale także radosne pastorałki „Nie miały aniołki”, „Jest taki dzień”. Koncert dostarczył wielu wzruszeń, ale także radości i poczucia, że nawet w najcięższych chwilach jest ktoś, kto o nas myśli.

DSC_0390
DSC_0390
DSC_0393
DSC_0393
DSC_0395
DSC_0395
DSC_0396
DSC_0396
DSC_0399
DSC_0399

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna