W dniu 15 kwietnia 2024 r. w siedzibie Komendy Głównej Policji przy ul. Orkana 14 w Warszawie odbyła się gala finałowa wręczenia nagród laureatom konkursu plastyczno-filmowego dla dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”. Uczeń naszej szkoły Miłosz Szymański otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną. Konkurs, został zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Do Komendy Głównej Policji wpłynęło 825 prac plastycznych oraz 46 spotów filmowych. Jury składające się z przedstawicieli Organizatora oraz Partnerów konkursu wyłoniło spośród przysłanych prac: 2. laureatów prac plastycznych, oraz 5. laureatów spotów filmowych, ponadto przyznało 6 wyróżnień w obydwu kategoriach oraz 4 wyróżnienia dodatkowe. Łącznie w konkursie wyróżniono 17 osób.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne życzy Miłoszowi dalszych sukcesów i składa serdeczne GRATULACJE!!!

Justyna Kiełbowicz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna