2 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Flagi. Nasza szkoła postanowiła uczcić nasze barwy ojczyste. Z tej okazji 30 kwietnia 2024r. przeprowadzone zostały lekcje związane z tą tematyką. Obchody tego dnia rozpoczęły się od projekcji filmu edukacyjnego pt. „Polskie symbole narodowe”. Film przypomniał symboliczną wymowę barw polskiej flagi i to jaki szacunek powinniśmy okazywać symbolom narodowym. Następnie wszyscy obecni otrzymali biało-czerwone flagi przygotowane przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Pani Dyrektor Elżbieta Żak podziękowała wszystkim zaangażowanym w uroczystość nauczycielom i uczniom. Akcja rozdawania flag rodzicom i mieszkańcom wsi trwała do godzin popołudniowych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami, a barwy narodowe biel i czerwień są bliskie naszemu sercu!!!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna