Jesteśmy Polakami, patriotami, kochamy swoją ojczyznę. W dzień tak ważny 11 listopada, kiedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości te najważniejsze dla nas słowa nabierają nowego znaczenia. W naszej szkole w przeddzień święta tj. 10 listopada tradycyjnie jak co roku wspólnie razem świętowaliśmy fakt, że nasza Ojczyzna jest wolna i niepodległa. W tym roku obchodziliśmy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Uczniowie pod kierunkiem pani A. Jamrogowicz i pani K. Buszta przygotowały niezwykłą lekcje historii – wiersze i piosenki potęgowały podniosły nastrój tej uroczystości. Wybrzmiały takie pieśni jak „Pierwsza Brygada”, „Piechota” czy „Przybyli ułani pod okienko”. O godz. 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie hymn biorąc udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Cieszymy się i jesteśmy dumni z wolności i niepodległości naszego kraju!!!

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna