13 września obchodziliśmy w naszej szkole International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W tym dniu uczniowie naszej szkoły poznali historię Międzynarodowego Dnia Kropki, stworzyli wspólne obrazy z kropek różnymi technikami, wykonali zwierzątka z papierowych kropek. Tego dnia również ubrania uczniów i nauczycieli pokryte były różnobarwnymi kropkami rozmaitej wielkości. Na zakończenie wyłoniliśmy zwycięzców konkursu: Policz kropki;) To był wspaniały i niezapomniany dzień! Zapraszamy do galerii zdjęć☺

 

Beata Figiela, Joanna Płachta 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna