W dniu 13 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Giedlarowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w  konkursie pt. "Zawody rzemieślnicze w moim środowisku" organizowanego przez Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Leżajsku. Brało w nim udział dwadzieścioro uczniów naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii prac konkursowych filmowych zdobył Paweł Kiełbowicz - uczeń klasy VII,  natomiast wyróżnienie  za pracę fotograficzną otrzymał Maksymilian Kiełbowicz - uczeń klasy V. W kategorii prac plastycznych trzecie miejsce zdobyła Rozalia Trestka - uczennica klasy IV, wyróżnienie otrzymała Eliza Sulikowska- uczennica klasy II. Wszyscy uczniowie otrzymali piękne prezenty za udział - były to sportowe plecaki wypełnione słodyczami. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich pyszny poczęstunek. Po dniu pełnym wrażeń, zadowoleni uczniowie wraz z opiekunami p. Aleksandrą Łyko i p. Justyną Kiełbowicz wrócili do szkoły.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10
10
11
11
12
12
13
13

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna