Już 18 czerwca br. w Leżajsku odbędzie się gra miejska „Przygoda z tatą”. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Start o godz. 12.00 na leżajskim Rynku.
Gra obejmować będzie ciekawe i znane miejsca na terenie miasta. Finał zorganizowany zostanie przy Franciszkańskim Ośrodku Kultury w ogrodach klasztornych, gdzie odbędzie się także piknik rodzinny.
To wyjątkowe wydarzenie dla rodzin połączone jest ze świętowaniem Dnia Ojca. Celem gry miejskiej „Przygoda z Tatą” jest wzmacnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnego wizerunku ojca, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzania czasu ojców z dziećmi.
Projekt realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda życia”, który jest jednym z elementów długofalowej polityki prorodzinnej, mającej na celu promocję i upowszechnianie kultury prorodzinnej.
Zwieńczeniem Gry będzie Piknik Rodzinny z licznym atrakcjami (szczegóły na plakacie)!
LINK DO WYDARZENIA: https://fb.me/e/1iped7dxP
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna