W czwartek 20 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej w Hucisku odbył się Konkurs Wiedzy o Gminie Leżajsk. Honorowy patronat objął Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami przygotowanymi przez Pana Grzegorza Wasiutę. Zagadnienia podzielone zostały na kilka bloków tematycznych obejmujących dane statystyczne, historię, politykę oraz przyrodę. Uczniowie musieli wykazać się szerokim zakresem wiedzy. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzenie zainteresowań „małą ojczyzną”. Serdecznie dziękujemy szkołom, które zgłosiły się do konkursu. Na uczestników czekały nagrody ufundowane przez Gminę Leżajsk oraz pamiątkowe dyplomy. Koordynatorami konkursu byli Pan Grzegorz Wasiuta oraz Pani Justyna Kiełbowicz.

Lista laureatów:

I miejsce: Anna Paul Zespół Szkół w Giedlarowej

II miejsce: Aleksandra Pańczak Szkoła Podstawowa w Biedaczowie

III miejsce: Milena Wiatr Zespół Szkół w Brzózie Królewskiej

W rankingu szkolnym sumującym wyniki uczniów reprezentujących swoją szkołę najwyższe wyniki osiągnęły:

I miejsce:  Zespół Szkół w Giedlarowej

Konkurs__15
Konkurs__16

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna