Zespół “OWOCAKI z HUCISKA ” został laureatem etapu jesienno-zimowego 13 edycji ogólnopolskiego projektu “Zdrowo jem, więcej wiem” pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.
Podczas realizacji projektu uczniowie dokładnie poznali piramidę zdrowego odżywiania oraz wartości odżywcze owoców i warzyw . Wykonały plakaty i historyjki w formie komiksu pokazujące przewagę owoców i warzyw nad słodyczami oraz wykonały gry planszowe o piramidzie zdrowia. Ostatnim zadaniem była promocja zdrowia, podczas której uczniowie dzielili się swoją wiedza z innymi. Udział w tym programie to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci ale przede wszystkim edukacja i skłanianie do zmiany stylu życia.
Dzięki pracy koordynatora Pani Justyny Kiełbowicz oraz pracy całego zespołu klasy I, wsparciu Dyrektora Szkoły Pani Elżbiety Żak osiągnęliśmy taki sukces.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna