Walentynki to szczególny dzień dla wielu zakochanych, ale też tych, którzy szukają miłości. Bardzo wiele osób przeżywa ten dzień emocjonalnie. Jedni nie potrafią mówić o swoich uczuciach, inni wręcz przeciwnie. Dla tych pierwszych poczta walentynkowa to doskonała okazja na przelanie uczuć na kartkę i przekazanie jej drugiej osobie. W naszej szkole  w dniu 14 lutego ruszyła poczta walentykowa. Już parę dni wcześniej uczniowie zaczęli przygotowywać walentynki. W ten niezwykły dzień - Dzień Zakochanych - przyniesione kartki zostały rozdane tym, do których były adresowane. Było wiele radości, zaskoczenia i uśmiechów. Tak świętowaliśmy dzień, bardzo ważny dla każdego z nas!!!

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna